czasospowalniacze Chata Miłośliwka
Zdjęcie 1: Klaudyna Schubert

Chata Miłośliwka – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Chata Miłośliwka

Zdjęcia: Klaudyna Schubert (1) & Chata Miłośliwka (2 i 3)

Zatopiona w górach i lasach Miłośliwka wodzi na pokuszenie, by uciec od cywilizacji i jej chaosu do drewnianego domu u podnóża Pienin. Doskonałe miejsce do odpoczywania i zachwycania się przyrodą. Sprawdza się także jako baza wypadowa dla piechurów niemogących żyć bez przemierzania górskich zboczy, jak i rowerzystów gotowych rzucić wyzwanie ekstremalnym warunkom terenowym. Latem na spragnionych mocnych wrażeń czeka spływ kajakiem po Dunajcu, a zimą w ruch idą nieodłączne narty i sanki. Chata Miłośliwka to wyjątkowe miejsce, do którego można przyjechać w pojedynkę bądź z całą rodziną. Przestrzeni wystarczy dla wszystkich, tak amatorów śniegu, jak i wielbicieli owoców rosnących w okolicznych sadach. Zapomnij się i podaruj sobie piękne chwile w miejscu, gdzie echo zapamiętuje twoje imię.

czasospowalniacze Chata Miłośliwka
Zdjęcie 2: Sara Paleczny i Łukasz Ząbek
czasospowalniacze Chata Miłośliwka
Zdjęcie 3: Sara Paleczny i Łukasz Ząbek

Kontakt i lokalizacja
Sara Paleczny i Łukasz Ząbek: +48 668 496 653
Strona chaty: www.chatamilosliwka.blogspot.com
Lokalizacja: Beskid Sądecki, woj. małopolskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Chata Miłośliwka – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.