Dom Pod Klonem

Dom Pod Klonem – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Dom Pod Klonem

Zdjęcia: Mikołaj Gospodarek

Pachnie drewnem, lasem, dzikością i świętym spokojem. Dom Pod Klonem przycupnął na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego w rozwidleniu Biebrzy i Narwi. Stąd też bierze się bogactwo rozmaitych zwierząt oraz niezwykłych widoków. Niebo przekraczają zastępy
dzikich ptaków, lasy i podmokłe tereny zaś opanowały łosie, sarny, bobry i wydry. To doskonałe miejsce zarówno dla zapalonych wędkarzy, gdyż ryby biorą tu przez cały rok, jak i na rowerowe oraz piesze wycieczki. Szczególnie druga opcja wydaje się być kusząca, gdyż właściciel Domu Pod Klonem, jako strażnik Parku i jego otuliny, zna okolice jak własną kieszeń. Poza niezapomnianymi wrażeniami estetycznymi na podróżnych czekają wygodne pokoje z w pełni wyposażoną kuchnią, która pozwoli na samodzielne przygotowanie posiłków. Jeśli jednak nie macie zamiaru kiwnąć palcem podczas wyjazdu, można, po wcześniejszym uzgodnieniu, pozostać na wikcie gospodarzy. Istnieje możliwość, by wziąć ze sobą swojego pupila, ponieważ zwierzęta są tu mile widziane. Odwiedź Dom Pod Klonem, stąd świat wygląda zupełnie inaczej.

Dom Pod KlonemDom Pod Klonem


Kontakt i lokalizacja:
Tamara i Piotr Dombrowscy: +48 604 111 860
Strona domu: www.dompodklonem.dobrynocleg.pl
Lokalizacja: otulina Biebrzańskiego Parku Narodowego, woj. podlaskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Dom Pod Klonem – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.