Domek przy Rynku

Domek przy Rynku – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Domek przy Rynku

Zdjęcia: Od właściciela Domku

Spotykają się tu dwa światy, wspomnienie jeszcze XIX wieku delikatnie splecione z powiewem współczesności.

Dom pochodzi z 1870 roku i jest częścią wschodniej, najlepiej zachowanej pierzei lanckorońskiego Rynku. Ale bez obaw, odnajdziecie tu ciszę, relaks oraz spokój ducha. Tutaj czas wchodzi w inny wymiar.

Czekają na Was dwa wygodne podwójne łóżka, antyczna kanapa, a dla wielbicieli spartańskich warunków znajdzie się nawet rozkładana wojskowa prycza. Po dobrze przespanej nocy przyjemnie jest się budzić w porannych refleksach światła, w pachnącej drewnem przestrzeni i zapachu kawy z ekspresu. A jeśli spadnie deszcz, do dyspozycji pozostaje urokliwy kominek i rzadko już spotykany piec kaflowy, które rozgrzeją wnętrze i umilą czas w oczekiwaniu na słońce. To z pewnością nie każe na siebie zbyt długo czekać, dzięki czemu goście mogą czerpać przyjemność z obecności dużego ogrodu oraz kamiennego tarasu.

Jeśli chcecie zaczerpnąć świeżego powietrza i odnowić siły witalne, to Domek przy Rynku jest dla Was stworzony. Ukochane czworonogi mogą przyjechać z Wami, im też należy się odpoczynek od miejskich hałasów.

Rozgośćcie się!

Domek przy RynkuDomek przy Rynku


Kontakt i lokalizacja
Bogdan z Domku przy Rynku: +44 77 11 069 524
Strona chatki: www.beslow.pl/dom-przy-rynku
Lokalizacja: Lanckorona, Rynek, woj. małopolskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Domek przy Rynku – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.