Domnumer10

Domnumer10 – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Domnumer10

Zdjęcia: Rafał Lipski

Duże i wygodne pokoje, wspaniałe otoczenie i dobre jedzenie. Czegóż więcej trzeba, aby zregenerować siły po kilku miesiącach bez urlopu. Tereny idealne na piesze wycieczki i dla rowerzystów. Zdobywcy szczytów zapewne chętnie dopiszą do listy swoich podbojów Śnieżkę, a miłośnicy ciszy i spokoju mogą w tym czasie podglądać ptaki lub zajadać się ciastem własnej roboty, popijając lemoniadę. Na szczególne uznanie zasługuje klimat, jaki Tatianie i Andrzejowi udało się w tym miejscu stworzyć. Wszystkie elementy siedliska zdają się ze sobą współgrać i uzupełniać. Szczególnie polecam początkującym eksploratorom przestrzeni oderwanych od cywilizacji – to idealne miejsce, aby zarazić się na zawsze slow wypoczynkiem.

Domnumer10Domnumer10


Kontakt i lokalizacja
Tatiana i Andrzej Szope, tel: +48 696 442 388
Strona domu: www.beslow.pl/domnumer10
Lokalizacja: Karkonosze, woj. dolnośląskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Domnumer10 – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.