Górna Chata

Górna Chata – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Górna Chata

Zdjęcia: Kasia i Leszek Górni

Górna Chata jest miejscem wyjątkowym. Tu pory roku nie mają znaczenia, bo widoki zachwycają tak samo latem, jak i zimą. Za oknami rozpościera się wspaniały krajobraz Tatr. Tym piękniejszy, że dom wybudowany jest na zboczu, które wyrasta 900 m nad poziom morza. Wybierając się tu zimą, warto pamiętać o nartach i dobrych oponach. Nie liczcie też na tłumy, bo próżno szukać w okolicy sąsiadów.

To idealne miejsce, aby naładować baterie i na chwilę zapomnieć o zgiełku oraz pośpiechu. Uwaga – efektem ubocznym, który dotyka odwiedzających Górną Chatę, jest nabywana tu wprost proporcjonalna do długości pobytu niechęć do powrotu w okolice aglomeracji miejskich.

Górna ChataGórna Chata


Kontakt i lokalizacja
Kasia i Leszek Górni: +48 883 653 219 lub +48 510 878 716
Strona chaty: www.beslow.pl/gorna-chata
Lokalizacja: u podnóża Gorców, woj. małopolskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Górna Chata – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.