Łan sztuk

Łan Sztuk – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Łan Sztuk

Zdjęcia: Mikołaj Gospodarek

Szczególne miejsce na wypoczynek, zwłaszcza dla osób wrażliwych na sztukę i naturę. Drewniany dom spogląda na okolicę z perspektywy malowniczego wzniesienia, dając możliwość obserwowania falujących łąk, okolicznych lasów oraz pasących się nieopodal krów. Ponad stuletniej warmińskiej przystani spokoju towarzyszy leniwie snująca się w pobliżu rzeka Pasłęka, która dopełnia zróżnicowany krajobraz. Wielbiciele pieszych i rowerowych wycieczek znajdą tutaj dla siebie prawdziwy raj, podobnie zresztą jak amatorzy rustykalnych wnętrz z własnoręcznie wykonanymi meblami. Na gości czekają 4 pokoje 2‒3 osobowe oraz niezastąpiona weranda, na której można bezkarnie wylegiwać się o każdej porze dnia i nocy. Dzięki hodowli kóz przyjezdni mają dostęp do wyrabianych przez gospodarzy znakomitych lokalnych serów. Nie brakuje też chleba domowego wypieku, a latem świeżych, miejscowych warzyw i owoców. Smaczny relaks to idealne połączenie i okazja, by wymknąć się z objęć codzienności. Wprost na Warmię, wprost do miejsca, gdzie mieszkają lawendowe pola.

Łan sztukŁan sztuk


Kontakt i lokalizacja:
tel.: +48 784 608 694
Strona domu: www.lansztuk.obitur.pl
Lokalizacja: Warmia, woj. warmińsko-mazurskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Łan Sztuk – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.