Na Skraju Czasu

Na Skraju Czasu – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Na Skraju Czasu

Zdjęcia: Grzegorz Krawczyk

W gospodarstwie agroturystycznym „Na Skraju Czasu” można zarazić się szczęściem od szczęśliwych właścicieli. Przypadłość godna rozważenia, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę piękną lokalizację i nieustanny kontakt z naturą. Bliskość przyrody oraz jej wpływ na jakość wypoczynku są nieuniknione. Wszak blisko stąd do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w dolinie Warty, gdzie można wypożyczyć kajaki, a także do Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki, jak również Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Goście znajdą tu świetne trasy do narciarstwa biegowego, mnóstwo leśnych dróg i ścieżek rowerowych do wielogodzinnych rajdów, a na miejscu mogą urządzić rozgrywki w badmintona. Dom dysponuje ośmioma miejscami noclegowymi i pozostaje otwarty na zwierzęta, jednak ich obecność trzeba wcześniej uzgodnić. Tutaj odnajdziecie uciekający czas. Warto więc przyjechać, by uchwycić jego nić oraz poczuć wszechogarniający spokój, którego znajdziecie tutaj pod dostatkiem.

Na Skraju CzasuNa Skraju Czasu


Kontakt i lokalizacja:
Anna Jasińska i Grzegorz Krawczyk: +48 506 421 649 lub +48 660 450 353
Strona: www.naskrajuczasu.eu/wpccategories/agroturystyka
Lokalizacja: Opolszczyzna, woj. opolskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Na Skraju Czasu – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.