Oberża pod psem

Oberża Pod Psem – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Oberża Pod Psem

Zdjęcia: Mikołaj Gospodarek

Ukryta pomiędzy Mikołajkami, Pieckami a Rucianem-Nidą, otoczona Parkiem Dzikich Zwierząt (www.kadzidlowo.pl) Oberża Pod Psem jawi się jako miejsce, w którym zatrzymał się czas. Choć stosunkowo łatwo do niej trafić, to z wielkim trudem się ją opuszcza. Do dyspozycji wczasowiczów są pokoje z łazienkami, rozległa zielona przestrzeń o powierzchni hektara, a dla koneserów tradycyjna parowa sauna. Wycieczki rowerowe, jazda konna, kąpiele w rzece lub jeziorach, spacery po lesie? Wszystko to znajduje się na wyciągnięcie ręki. Poza wypoczynkiem można tu również zakosztować miejscowych smaków, ponieważ Oberża Pod Psem serwuje dania kuchni regionalnej w slow foodowym stylu, oparte na lokalnych i ekologicznych produktach z własnego gospodarstwa oraz zaprzyjaźnionych gospodarstw sąsiedzkich. Obowiązuje tu bezwzględny zakaz pośpiechu, bo jak mówi napis na drzwiach Oberży – Nie mamy czasu dla ludzi, którzy nie mają czasu. Nie ma więc innego wyjścia. Jak zwalniać, to tylko tutaj!

Oberża pod psemOberża pod psem


Kontakt i lokalizacja:
Danuta i Krzysztof Worobiec: +48 601 094 641
Strona Oberży: www.oberzapodpsem.com.pl
Lokalizacja: Mazury, woj. warmińsko-mazurskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Oberża Pod Psem – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.