przechowalnia marzeń

Przechowalnia Marzeń – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Przechowalnia Marzeń

Zdjęcia: Kamila Piech (1) & Adam Janoszek (2) & Karolina Puzio (3)

Wbrew nazwie Przechowalnia Marzeń nie jest wielką drewnianą skrzynią, lecz wyjątkowym domem z sadem jabłoniowym osadzonym pośród mazurskich jezior. Goście zastaną tu cztery kapitalnie urządzone pokoje, z których każdy odzwierciedla inną część osobowości właścicieli i zdradza ich mocną fascynację designem. Śniadania serwowane są w przydomowym bistro, gdzie posiłek przyrządzany jest na bazie lokalnych produktów. W ciągu dnia to także wspaniałe miejsce na chwilę wytchnienia z książką oraz kubkiem parującej kawy. Wieczory upływają zaś pod znakiem gier planszowych i karcianych pojedynków. Właściciele Przechowalni Marzeń są amatorami sztuki, również tej użytkowej, dlatego można tu spotkać wiele ciekawych przedmiotów ich autorstwa. Całość dopełnia piękny i przyjazny ogród, który powoduje, że goście chętnie oddają się snuciu marzeń i planów, beztrosko patrzą w niebo i chłoną spokój. Jeśli pragniecie odzyskać siebie, uspokoić skołataną duszę i na powrót uwierzyć w spełnienie tego, co z pozoru nieosiągalne, bądźcie pewni, że to miejsce dla Was.

przechowalnia marzeń
(2)
przechowalnia marzeń
(3)

Kontakt i lokalizacja:
Karolina i Marek oraz Czarny Maniutek: +48 608 865 459 lub +48 691 894 747
Strona: www.przechowalniamarzen.com
Lokalizacja: Mazury, woj. warmińsko-mazurskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Przechowalnia Marzeń – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.