Chatka w lesie

Chatka w lesie – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Chatka w lesie

Zdjęcia: Arkadiusz Krassowski

Jeśli poszukujecie wygód na miarę luksusowego hotelu, omińcie te strony i szukajcie dalej. Chatka w posiada wszystko, czego potrzeba i niewiele z tego, co zbędne. Ma jednak coś, czego próżno szukać wśród miejskich luksusów: zapach mchu i grzybów, śpiew ptaków, ciszę… Puszcza Białowieska zachwyca zaś różnorodnością fauny i flory, niewzruszonym spokojem i soczystością zieleni.

Wyłączcie telefony komórkowe, zostawcie laptopy, porzućcie zegarki i odwiedźcie to miejsce. Zapewniam, że będziecie tu wracać.

Chatka w lesieChatka w lesie


Kontakt i lokalizacja
Jakub Bielawski z Chatki w lesie: +48 602 666 329
Strona chatki: www.beslow.pl/chatka-w-lesie
Lokalizacja: Puszcza Białowieska, woj. podlaskie

 

Grupa pasjonatów slow drivingu uruchomiła przedsięwzięcie w całości poświęcone podróżowaniu mniej uczęszczanymi drogami do miejsc i zjawisk wpisujących się w filozofię slow life.

Wspólnymi siłami tworzymy mapę Slow Road, na której odnajdziecie niebanalne trasy widokowe, niesamowite zakątki i przestrzenie pozwalające oderwać się od pośpiesznej rzeczywistości. Miejsca te podzieliliśmy na trzy kategorie – noclegi, kulinaria i spędzanie czasu wolnego. Wspieramy ambitne inicjatywy tworzone przez entuzjastów, ponieważ wiemy, że ich sukces, zwłaszcza poza sezonem turystycznym, uzależniony jest od frekwencji odwiedzających. Popieramy styl życia polegający na zamianie miejskiego zgiełku na np. spokojny weekend daleko od szosy czy dużych skupisk ludzkich.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego poszukiwania wartościowych miejsc, łączenia zacisznych wysp i oaz spokoju w ogólnopolski archipelag Slow Road.

Magazyn {slow} współpracuje ze Slow Road, w celu zgromadzenia najwspanialszych miejsc wypoczynkowych w Polsce.
www.slowroad.pl

Chatka w lesie – {czasospowalniacze} – SlowRoad

Reklama B1

Zmieniaj świat wspólnie z nami

Dobre dziennikarstwo, wartościowe treści, rzetelne i sprawdzone informacje.
Tworzymy przestrzeń ludzi świadomych.

Wszystkie artykuły dostępne są bezpłatnie.
Abyśmy mogli rozwijać tą stronę, potrzebujemy Twojego wsparcia.